اخبار و رويداد ها

  حضور پرقدرت شركت‌هاي خودروساز در نمايشگاه اصفهان

حضور پرقدرت شركت‌هاي خودروساز در نمايشگاه اصفهان

نمایندگان شرکت‌های خودروساز حاضر در چهاردهمین نمایشگاه خودروی اصفهان تاکید کردند که با تمامی تمرکز و بهترین محصولات خود در این نمایشگاه حضور یافته‌اند.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، مدیرکل روابط عمومی گروه خودروسازی سایپا در نشست خبری این نمایشگاه گفت: سایپا با در اختیار گرفتن یک سالن، با تمامی محصولات و داشته‌های خود به نمایشگاه اصفهان آمده و تلاش کرده بهترین محصولات خود را به نمایش بگذارد.
محمدرضا حقیقی تاکید کرد: محصولات سایپا تست‌های آلایندگی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند؛ نخستین محصول برقی این شرکت ساینا برقی بود که با حضور مسئولان کشور رونمایی شد؛ از طرفی تولید خودروهای هیبریدی را نیز در حال پیگیری داریم.
وی درباره خودرو پراید نیز گفت: این خودرو در چرخه تولید است؛ البته سعی بر این است که خودروهای با قیمت پایین و کیفیت بالا جایگزین پراید شوند.
نماینده شرکت پرشیا خودرو، نماینده انحصاری محصولات BMW نیز در این نشست خبری گفت: اصفهان یکی از بازارهای اصلی خودرو در کشور محسوب می‌شود؛ بنابراین امسال با حضور در نمایشگاه به ارائه محصولات جدید پرداختیم.
وی تصریح کرد: نمایشگاه اصفهان کمک خوبی به شرکت‌ها و خودروسازان داشته و از نمایشگاه‌های موفق به شمار می‌رود؛ ارائه تخفیف ویژه و امکانات خاص به بازدیدکنندگان از جمله برنامه‌هایی است که در طول نمایشگاه داریم.
وی افزود: پرشیا خودرو توجه ویژه‌ای به خودروهای برقی دارد و برنامه‌ریزی مناسبی برای ورود این خودروها به اصفهان نیز داریم.
نماینده شرکت نگین خودرو نیز در این نشست خبری عنوان کرد: نمایشگاه خودروی اصفهان جزو پنج نمایشگاه برتر کشور در این صنعت محسوب می‌شود؛ امسال با حضور در این نمایشگاه از جدیدترین خودروی مگان رونمایی می‌شود.
وی افزود: این شرکت بیش از 80 عاملیت و شعبه و بیش از 45 مرکز نگین امداد در سراسر کشور دارد.
وی با اعلام اینکه به زودی مجهزترین تعمیرگاه رنو مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، بیان کرد: نگین خودرو سفارش تولید خودروهایی متناسب با شرایط اقلیمی ایران را به شرکت رنو ارائه داده است.
نماینده شرکت آرمان موتور کویر نیز در این نشست اظهار کرد: مجموعه آرمان موتور از هلدینگ‌های صنعتی به شمار می‌رود؛ خوشبختانه نمایشگاه اصفهان نمایشگاه خوبی است و به طور قطع وجود برندهای مختلف می‌تواند به پویایی نمایشگاه کمک کند.
وی گفت: یکی از اهداف اصلی ما تولید خودروهای برقی است که امیدواریم بتوانیم سال آینده خودروهای تمام برقی تولید کنیم.
وی افزود: تمایز با سایر رقبا از اهداف ما است، امیدواریم بتوانیم با تولید خودروهای مناسب در بخش ایجاد اشتغال نیز موفق عمل کنیم؛ امروز نیاز است تا پلت‌فرم‌ها به‌روز شوند و در این بخش مطابق با پیشرفت‌های روز دنیا حرکت کنیم.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر