اخبار و رويداد ها

  نايب رييس شوراي شهر: در صورت تأمين بودجه، نمايشگاه بزرگ اصفهان نيمه نخست 96 بهره برداري مي شود

نايب رييس شوراي شهر: در صورت تأمين بودجه، نمايشگاه بزرگ اصفهان نيمه نخست 96 بهره برداري مي شود

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: پروژه نمایشگاه بزرگ از پروژه های بسیار مهم و دارای اولویت مدیریت شهری است و خوشبختانه پیشرفت قابل ملاحظه ای نیز داشته است.
به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، احمد شریعتی شب گذشته در نشست خبری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو اصفهان، با اشاره به لزوم بهره برداری از نمایشگاه بزرگ اصفهان در سال آینده اظهار داشت: چنان چه بودجه لازم برای پروژه تأمین شود، نیمه نخست سال آینده این مرکز به بهره برداری خواهد رسید و استان اصفهان فضای بسیار مطلوب نمایشگاهی را در اختیار خواهد داشت.
وی با بیان اینکه بودجه فاز نخست این پروژه 90 میلیارد تومان پیش بینی شده است، گفت: بودجه سال 96 شهرداری اصفهان جهادی و تهاجمی است و اعتبار مربوط به پروژه نمایشگاه نیز در کمیسیون های مربوطه در حال بررسی است و به زودی مصوب خواهد شد.
شریعتی تصریح کرد: شرکت نمایشگاه اصفهان با وجود محدودیت فعلی، برند خوبی برای اصفهان به وجود آورده است.
وی همچنین بیان داشت: در راستای کاهش آلودگی هوای اصفهان در نخستین قدم برای حذف تاکسی های فرسوده،  نزدیک به 100 دستگاه آریو برای تاکسی فرودگاه وارد ناوگان شهری شده است.
شریعتی در خصوص تأثیر خودروها و موتورسیکلت های برقی در کاهش آلودگی شهر اصفهان، گفت: در معاونت حمل و نقل و شورای شهر اصفهان تلاش شده تا تسهیلاتی برای خرید موتورسیکلت های برقی در اختیار مردم قرار گیرد و همچنین 500 دستگاه دوچرخه برقی نیز در بسته تشویقی شهرداری لحاظ شده است.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان نیز گفت: در صورت تأمین بودجه، فاز اول پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان به طور قطع در نیمه نخست سال 96 به بهره برداری می رسد.
رسول محققیان با تأکید بر این که تضمین بهره برداری از این پروژه، مطالبه مردم و رسانه هاست، بیان کرد: درخواست ما از شورای شهر تصویب 40 میلیارد تومان بودجه در این مرحله است.
وی گفت: امیدواریم بتوانیم نمایشگاه بعدی صنعت خودرو را در محل جدید نمایشگاه های استان برگزار کرده و پاسخگوی همه متقاضیان و شرکت ها باشیم.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر