اخبار و رويداد ها

  اصفهان میزبان پانزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو می شود

اصفهان میزبان پانزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو می شود

پانزدهمین نمایشگاه صنعت خودروی اصفهان از هشتم بهمن ماه آغاز می شود و تا دوازدهم همین ماه به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.
به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه که در شش هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا خواهد شد، به ارائه و نمایش جدیدترین محصولات شرکت های خودروساز و همچنین نمایندگان شرکت های خارجی فعال در بازار ایران می پردازد.
در این نمایشگاه 20 برند مطرح خودرویی داخلی و خارجی حضور خواهند داشت و انواع خودرو و خدمات جانبی مرتبط با خودرو را در معرض بازدید عمومی قرار می دهند. در کنار این نمایشگاه، برنامه های جانبی گوناگونی نیز پیش بینی شده که از آن جمله می توان به تست درایو توسط برخی شرکت های مطرح خودروساز و همچنین نمایندگی های فعال برندهای خارجی اشاره کرد.
اضافه شدن خدمات جانبی و وابسته به خودرو در قالب یک سالن و حضور فعالان شاخص استان اصفهان، از جمله ویژگی های قابل توجه پانزدهمین نمایشگاه صنعت خودروی اصفهان خواهد بود که جذابیت های ویژه ای برای مردم و بازدیدکنندگان به همراه خواهد داشت.
علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند از ساعت 15 تا 22 روزهای 8 تا 12 بهمن ماه به محل برپایی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر